ПоддержатьУкраїнська

Данія виділила 22 мільйони євро на розвиток силових структур України 

Артем Некрасов
Артем Некрасов

Журналист, редактор

Данія виділила 22 мільйони євро на розвиток силових структур України 

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що уряд Данії виділив 22 мільйони євро на розвиток силових структур України. Це було зроблено у рамках нової комплексної підтримки від Данії. 

 Данія виділила 22 мільйони євро на розвиток силових структур України Фото: пресцентр ЗСУ

"В даний час Україні загрожує нарощування російської військової потужності поблизу українського кордону. Наш новий пакет підтримки досить всеосяжний, і кожен його елемент необхідний. Цією підтримкою ми посилаємо чіткий сигнал про нашу солідарність з Україною. Український народ повинен знати, що він не самотній у своїй боротьбі за суверенітет і незалежність", - йдеться в повідомленні міністра закордонних справ Йеппе Кофода, який напередодні відвідав лінію зіткнення.

Кошти виділяються на новий етап данської Програми миру та стабілізації для України на період 2022-2025 років. 10,75 млн євро вносить МЗС Данії, 11,3 млн - Міноборони Данії, передає РБК-Україна.

"Ми повинні підтримувати Україну та її право бути самостійною демократичною країною. Ось чому зараз ми посилюємо наш внесок у реформування українських сил безпеки. Ми також збільшуємо наш внесок у військову підготовку України і нашу допомогу у приведенні українських військовослужбовців у відповідність зі стандартами НАТО", - прокоментувала міністр оборони Данії Тріне Брамсен.

Читайте також інші схожі новини:

  • Голова делегації Росії на переговорах у Відні з питань військової безпеки та контролю над озброєннями Костянтин Гаврилов заявив, що Росія дасть “військову відсіч”, якщо НАТО продовжить наступати на “хворі точки”.
  • Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що у разі повномасштабного вторгнення Росії в України вистачить зброї для відсічі.
  • Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявляє про підготовку операції спецслужб РФ. Під час неї будуть проведені провокації проти військових Росії, щоб звинуватити в цьому Україну.

Другие новости