ПоддержатьУкраїнська

ДБР підозрює підлеглих Криклія у розтраті державних коштів і незаконному збагаченні

StopCor
StopCor

StopCor

ДБР підозрює підлеглих Криклія у розтраті державних коштів і незаконному збагаченні

Аудиторів та фахівців із виявлення та запобігання корупції масово скорочують, натомість набирають профанів і непрофесіоналів – експерти розкритикували кадрову політику Міністерства інфраструктури. Чому у відомстві Криклія посади роздають за критерієм «зручності»? Та хто допомагає міністру ухвалювати рішення? Дізнавайтесь із матеріалу Христини Кришихи.

https://youtu.be/GCktlz418Pw

Варто зазначити, що всі кадрові ротації в міністерстві відбуваються лише за погодженням із державним секретарем – Андрієм Галущаком. Він мав би зберігати та залучати професіоналів у відомство. Адже це його пряме посадове зобов'язання. Тим паче, пан Галущак давно працює в міністерстві й у жодному разі не підпорядковується міністру. Він, якщо так можна сказати, має бути його наставником.

Але поки довіри державний секретар не викликає. Ба більше, в цьому році представники ДБР в службовому кабінеті секретаря проводили обшуки. Мотивів публічно ніхто не називав.

 ДБР провело обшуки у кабінеті держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака

З власних джерел редакції «СтопКору» стали відомі ці причини. Отже, ДБР проводило обшуки у Галущака та в інших працівників міністерства, бо має відкриту кримінальну справу, де поки підозрюють групу службових осіб Міністерства інфраструктури, які за попередньою змовою і всупереч інтересам служби протягом 2017-2019 років уклали ряд договорів із суб'єктами господарської діяльності на постачання товарів, робіт і послуг, які були доставлені й надані міністерству не в повному обсязі та не певної якості.

Це завдало неправомірних витрат державних коштів. Звідси випливає і незаконне збагачення високопосадовців.

Станом на сьогодні цим особам і, зокрема, Андрію Галущаку вже мали б вручити повідомлення про підозру. Ми надіслали інформаційний запит в ДБР. Чекаємо відповіді.

А от у пана міністра про Галущака склалася хороша думка.

«Досвідчений бюрократ. Поки що у мене зауважень немає. Я вважаю, що він є дуже досвідченим фахівцем і доброю опорою для того, щоб ми могли там гарною командою працювати», – стверджує Владислав Криклій.

Тож чекайте на другий випуск про діяльність Міністерства інфраструктури. Бо ми маємо ще багато ексклюзивної інформації про те, які проблеми вбивають галузь. І вперше ми назвемо прізвища неофіційних радників міністра Криклія, які впливають на галузь, виключно керуючись особистими інтересами. Далі буде, не пропустіть.

Другие новости