ПоддержатьУкраїнська

Депутатка Олена Бабак покине Верховну Раду

StopCor
StopCor

StopCor

Депутатка Олена Бабак покине Верховну Раду

Народна обраниця Олена Бабак, висуваниця партії "Самопоміч", прийняла рішення відмовитися від мандата і покинути Верховну Раду України. Каже, що політика – не її сфера.

"Це виключно особисті причини. Я вважаю, що мені треба змінити мою діяльність. Я не політик, я більше експерт. Для мене політична діяльність є складною, як для людини", – заявила Олена Бабак 11 березня, повідомляє агентство "Українські новини".

За її словами, ніяких розбіжностей з фракцією і партією у неї немає, навпаки, вона дуже вдячна своїм колегам за досвід.

Бабак була обрана до Верховної Ради у 2015 році за виборчим списком партії "Самопоміч". Вона є заступником голови парламентського комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Судячи з виборчого списку "Самопомочі", місце Олени Бабак у парламентській фракції може зайняти секретар Луцької міськради Юлія Вусенко, яка після нещодавньої смерті мера Миколи Романюка виконує обов'язки міського голови Луцька. У випадку її відмови на мандат може претендувати депутат Львівської облради Роман Кізима, голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Львівської обласної ради.

Нагадаємо, нардеп Влодимир Парасюк під час конфлікту на одному з редутів блокадників наніс тілесні ушкодження та пошкодив обладнання журналісту Андрієві Дзиндзі.

Другие новости