ПоддержатьУкраїнська

14 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

14 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. У центральних, місцями у південних областях і в Криму висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі становитиме -1...+9 градусів, удень +1...+13. Вітер змінних, переважно північних, західних, північно-західних, східних і північно-східних напрямків, 1-7 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі градусники покажуть до -1...+2, денна температура – від +5 до +8 градусів. Вітер північний і північно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, у регіоні буде суха погода. У Миколаївській області можливий невеликий дощ за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть 0...+5 градусів, удень повітря прогріється до +6...+12. Вітер східний, північний, північно-східний і південно-східний, 2-6 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність дощу. У Красноперекопську – без опадів. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +3...+9 градусів. Денна температура повітря становитиме від +8 до +13. Вітер північних, східних, північно-східних і північно-західних напрямків, 2-7 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря -1...+4 градуси, денна становитиме +6...+11. Вітер північний, східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде суха погода. Температура повітря вночі знизиться до -1...+4 градусів, удень стовпчики покажуть +1...+11. Вітер північний та північно-західний, 2-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не очікується. Температура повітря вночі до +1, удень – до +8 градусів. Вітер переважно північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ. У Вінницькій області буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +2...+5 градусів, удень – до +4...+9. Вітер північний, північно-східний та північно-західний, 1-5 м/с.

Другие новости