ПоддержатьУкраїнська

Дещиця вибачився перед мером Перемишля за заборону в'їзду в Україну

StopCor
StopCor

StopCor

Дещиця вибачився перед мером Перемишля за заборону в'їзду в Україну

Посол України в Польщі Андрій Дещиця надіслав Роберту Хомі, меру Перемишля лист, у якому вибачився за завдані незручності через заборону в'їзду в країну. Український представник підтвердив Хомі, що заборона для нього повністю скасована.

Про це повідомив спікер мера Вітольд Волчек.

"Прошу прийняти висловлену жалість та вибачення за незручності, які з вами трапилися під час поїздки в Україну 17 січня поточного року. Я підтверджую також скасування заборони в'їзду для вас, про що попередньо оголосили представники СБУ", – йдеться у листі.

Також посол України наголосив Хомі, що очікує на подальшу співпрацю між двома країнами.

"Я надіюся, що ми й надалі підтримуватимемо добросусідські та партнерські польсько-українські відносини у дусі взаємоповаги та дружби, що є в інтересах наших держав та народів", – підкреслив Дещиця.

Слід наголосити, що нещодавно мер Перемишля зауважив, що досі не отримав жодного офіційного підтвердження, яке б засвідчувало скасування для нього заборони на в'їзд в Україну.

"З огляду на те, що це важливо для двосторонніх відносин, підтвердження буде найближчим часом", – зауважив Хома.

Нагадаємо,  речник Служби безпеки України Олена Гітлянська повідомила про те, що було прийнято рішення про скасування заборони щодо перетину мером Перемишля українсько-польського кордону та в'їзду в країну.

Другие новости