ПоддержатьУкраїнська

Детективи Антикорупційного бюро розпочали вивчення 40 томів матеріалів у справі Мартиненка

StopCor
StopCor

StopCor

Детективи Антикорупційного бюро розпочали вивчення 40 томів матеріалів у справі Мартиненка

Детективи Антикорупційного бюро розпочали вивчення 40 томів матеріалів, переданих Генпрокуратурою щодо одного з епізодів низки проваджень, фігурантом яких є колишній народний депутат Микола Мартиненко.

Про це в інтерв’ю журналу "Фокус" заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, інформує прес-служба НАБУ.

Цих матеріалів у НАБУ чекали із кінця січня.

За його словами, наразі триває досудове розслідування вказаних проваджень із залученням механізмів міжнародної правової допомоги.

Директор Бюро наголосив, що детективи НАБУ завершили досудове розслідування та разом із прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури передали до суду десять кримінальних проваджень щодо 13 осіб, підозрюваних у скоєнні кримінальних корупційних правопорушень.

"Одним із високопосадовців, справу якого незабаром розпочнуть розглядати у суді, є керівник Державної інноваційної фінансово-кредитної установи. Йому повідомлено про підозру у розтраті державних коштів на суму понад 16 мільйонів гривень. Серед фігурантів інших, переданих до суду справ, — судді-хабарники, а також виконавчий директор, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник", — розповів Ситник.

Нагадаємо, що взимку Мартиненку довелося скласти мандат народного депутата через звинувачення у корупції.

Другие новости