ПоддержатьУкраїнська

Дніпро: як підприємства, близькі до очільників обласної ради, освоюють бюджетні кошти

StopCor
StopCor

StopCor

Дніпро: як підприємства, близькі до очільників обласної ради, освоюють бюджетні кошти

Майже 600 мільйонів бюджетних гривень на ремонт доріг, які зникли у підприємстві «УПС». Мільйони гривень «Дніпрокомунтрансу», замість яких – купи сміття на вулицях міста. Що за історія із юридичним бізнесом людини, яку поза очі називають хазяїном області та чи немає конфлікту інтересів у державного службовця? У цих та інших питаннях спробували розібратись журналісти «Стоп Корупції».

Заступник голови обласної ради Дніпропетровщини Святослав Олійник власний зв’язок з «Дніпрокомунтрансом», так само як і з «УПСом», відкидає: «Намагаються прив'язати мене до якихось компаній, це екстраполяція власного злодійського нутра…».

Нагадаємо, Святослав Олійник – колишній працівник прокуратури, потім власник юридичних компаній, а нині – державний службовець. В області його вважають справжнім сірим кардиналом. Говорити про це відкрито бояться. Та поза зйомкою розповідають, що колись саме прибирання під себе комунальних підприємств міста й було основною діяльністю пана Олійника.

Детальніше про це у нашому сюжеті:

https://youtu.be/KV1LWxe-9YY

Втім, окрім доріг та сміття, в місті та області величезний перелік питань, які потребують масштабного розслідування. Зокрема, громадський актив міста просить правоохоронні органи, органи поліції, центральні органи прокуратури, профільних комітетів, інспекцій, провести перевірки у всіх сферах діяльності обласної ради, з питань того, як використовується бюджет, і чи використовується він правомірно, у передбаченому законом порядку. У свою чергу, журналісти «СтопКору» продовжать слідкувати за перебігом подій у Дніпрі.

Другие новости

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить 'государственную должность': подозревают жителя Одессы

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить "государственную должность": подозревают жителя Одессы

При процессуальном руководстве прокуроров Одесской областной прокуратуры задержан житель Одессы и сообщено о подозрении в государственной измене

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В ходе досудебного расследования установлено, что в начале августа текущего года 32-летний мужчина по обогащению организовал на территории Сумской области систематический сбыт психотропного вещества "амфетамин"