ПоддержатьУкраїнська

Дружина Саакашвілі розповіла, як українська влада "позбудеться" політика

StopCor
StopCor

StopCor

Дружина Саакашвілі розповіла, як українська влада 'позбудеться' політика

Михайла Саакашвілі привезли у суд, де політику оберуть запобіжний захід. За словами його дружини, вона знає, що українська влада вплинула на суддів та куди відправлять екс-грузинського президента.

Новину передає "Преса України".

Сандра Руловс, дружина екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі виступила перед його прихильниками. За її словами, політик досі голодує, однак почуває себе добре. Вона також зауважила, що суд над її чоловіком винесе несправедливе рішення.

"Я не сподіваюся на справедливий український суд, який завтра повинен винести рішення про запобіжний захід моєму чоловікові. Швидше за все, рішення суду вже продиктовано українською владою і його залишать за ґратами. Можливо, приймуть рішення про домашній арешт, але все це робиться для того, щоб виграти час і дочекатися вироку щодо Михайла в грузинському суді, а вже потім, по задуманому плану, його хочуть екстрадувати з Києва в Тбілісі", – заявила вона на Майдані.

Наразі відомо, що сьогодні, 11 грудня, Саакашвілі з СІЗО повезли у Печерський суд, де йому оберуть запобіжний захід. Очікується, що до будівлі суду прибудуть соратники колишнього одеського губернатора.

Раніше політолог Олександр Кочетков заявляв, що під час суду, ймовірно, соратники Михайла Саакашвілі влаштують переворот.

Другие новости