ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" викрив енергокомпанію, яка стала корупційним сімейним бізнесом держслужбовця та підприємниці

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' викрив енергокомпанію, яка стала корупційним сімейним бізнесом держслужбовця та підприємниці

У ТОВ "Енергоконсалтинг" 42% акцій належать Наталії Пірняк, що є дружиною Євгена Дідіченка. Той, у свою чергу, очолює державне підприємство "Південно-Західні енергосистеми". Сімейний симбіоз став корупційною схемою для реалізації державних тендерів на понад 132 мільйони гривень.

Подружжя незаконним шляхом замінило власників компанії, ухиляється від сплати податків та не виплачує заробітну платню своїм працівникам.

Про це у рубриці "Стоп корупції" в дії" розповіли журналісти проекту, які проводять серію викривальних розслідувань в енергетичній сфері.

"Чоловік та дружина працюють в одній сфері – енергетичній, але він – держслужбовець з можливостями, а вона – бізнесмен з потребами. І реалізація такого сімейного симбіозу масштабна – саме ПЕК виграв за останній кілька років, особливо за 16-17-й, державних тендерів на загальну суму понад 132 мільйони гривень!

Роботи за цими тендерами Подільський енергоконсалтинг виконував скрізь – і на рідному Поділлі, і в Чернівцях, і на Тернопільщині, та навіть у столиці!

І хоча зовні офіс ПЕК взагалі не справляє враження підприємства з такими потужними можливостями, грошей бюджетних його власники отримали чимало", - розповіла авторка розслідування Наталя Мальцева.

Усі подробиці цієї історії дивіться у сюжеті.

https://www.youtube.com/watch?v=jHGW9kk8Xcc

Другие новости