ПоддержатьУкраїнська

Ексміністр економіки Милованов виписав 236 тисяч гривень премії собі та по 120 тисяч – заступникам

StopCor
StopCor

StopCor

Ексміністр економіки Милованов виписав 236 тисяч гривень премії собі та по 120 тисяч – заступникам

Цікава арифметика від Мінекономрозвитку: рівень рентабельності агровиробництва зменшився у 2019 році майже утричі, восьмий місяць поспіль у "мінусі" й промислове виробництво. Чому ж поки показники роботи падають, зарплати топчиновників міністерства зростають? Чим завершиться перфоманс з реформою міністерства, а також чи вдасться урядовцям виправити ситуацію із занепадом економіки? Дізнавалась Алла Легеза.

https://www.youtube.com/watch?v=gunHtifHuug

До прикладу, в листопаді тепер вже колишній міністр Милованов виписав собі премію у 236 тис. гривень, а це 1630% від окладу. Заступники міністра, а їх 8, наприкінці минулого року отримали в середньому по 120 тис. грн.

Та що там заступники? Керівник дублюючого департаменту фінансово-господарської діяльності Баграт Ахіджанов за грудень офіційно задекларував зарплату у понад 5 тис. доларів!

Пан Ахіджанов усе життя працює на державній службі, але має розкішні статки

Хто цей чоловік і чим займається – "СтопКор" вже розповідав у своїх попередніх розслідуваннях.

До слова, заступник міністра Мінекономрозвитку Тарас Висоцький особисто обіцяв журналістам, що пана Ахіджанова звільнять за його корупційні махінації. Однак він і досі у старому кріслі курує фінансові питання міністерства і прощатися із ним не збирається.

Зараз "СтопКор" продовжує пильнувати за розвитком справ, що відбуваються навколо Мінекономрозвитку та Кабінету міністрів України. На нові подробиці чекайте вже у найближчих випусках.

Другие новости