ПоддержатьУкраїнська

Facebook заблокував обліковий запис російського депутата через образу українців

StopCor
StopCor

StopCor

Facebook заблокував обліковий запис російського депутата через образу українців

Найбільша соціальна мережа Facebook заблокувала обліковий запис депутата Держдуми Росії Віталія Мілонова. Причиною блокування став пост депутата, в якому він використовував слово "хохол".

Про це Мілонов розповів в інтерв'ю одному з російських інформаційних видань.

Повідомляється, що на поточний момент сторінка депутата як і раніше доступна для перегляду іншим користувачам соцмережі, проте сам власник сторінки не може залишати пости, писати повідомлення і переглядати сторінки інших користувачів. Сам Мілонов стверджує, що причиною для блокування його акаунта стало порушення правил соціальної мережі.

Зокрема, 26 лютого політик залишив на своїй сторінці пост про марш пам'яті Бориса Нємцова, який проходив в Санкт-Петербурзі.

"На Марсовому полі учасники цього рандеву розгорнули прапори України та ЛГБТ. Я, взагалі-то, про це і написав, що на мітингу зібралися хохли й представники ЛГБТ. Ось за це на місяць і заблокували", – розповів Мілонов.

Серед іншого політик підкреслив, що слово "хохли" він вжив не в образливому контексті. Депутат також заявив, що блокування російських користувачів у Facebook повинно проходити за рішенням якогось певного органу з безпосередньою участю з боку Росії. В іншому випадку, каже Мілонов, зазначена соціальна мережа може стати своєрідним інструментом для політичних маніпуляцій.

Раніше в Facebook був заблокований обліковий запис одного з російських телеканалів за пост про терориста Гіві.

Другие новости