ПоддержатьУкраїнська

Фігурант "справи Романчука" буде курувати вибори в Херсоні

StopCor
StopCor

StopCor

Фігурант 'справи Романчука' буде курувати вибори в Херсоні

Михайло Соколов, що також замішаний в "справі Романчука" куруватиме вибори в Херсоні.

Голова партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко відправила керівника Миколаївської обласної організації партії Михайла Соколова курувати довибори до Верховної Ради на окрузі в Херсонській області, повідомляє видання "НікВесті".

Як відомо, Михайло Соколов фігурує в кримінальному провадженні щодо вимагання хабара в розмірі 90 тисяч доларів за отримання дозволу на розробку приватною компанією "Елк-Буд" вапнякового кар'єру в Єланецькому районі Миколаївської області.

Своїм розпорядженням Юлія Тимошенко призначила Михайла Соколова уповноваженим від Президії політичної партії на довиборах до парламенту на 183 виборчому окрузі з центром в Херсонській області.

Відзначимо, що в ході з'їзду партії 31 травня було прийнято рішення висунути кандидатом в народні депутати по цьому округу голову Херсонської обласної організації ВО "Батьківщина", народного депутата V-VII скликань Юрія Одарченка.

Раніше повідомлялося, що в понеділок, 6 червня, перший заступник голови Миколаївської обласної ради, голова обласної організації партії "Батьківщина" Михайло Соколов не вийшов на роботу.

Другие новости