ПоддержатьУкраїнська

Фігуранта резонансної корупційної справи на Миколаївщині досі не відсторонили від посади

StopCor
StopCor

StopCor

Фігуранта резонансної корупційної справи на Миколаївщині досі не відсторонили від посади

Голова Єланецької РДА не поспішає відсторонювати свого заступника від посади.

В п'ятницю ввечері, 3 червня, Миколаїв сколихнув величезний корупційний скандал - на хабарі в 90 тис. долларів погоріли заступник голови Миколаївської ОДА, Герой України Микола Романчук, заступник голови Єланецької РДА Олег Зайзбург, помічник голови облради Геннадій Левченко, повідомляє Depo.Миколаїв.

Інформацію про затримання Романчука спростовувало СБУ, але Генеральний прокурор України Юрій Луценко особисто підтвердив цей факт.

Вже через декілька годин підсля інциденту голова Миколаївської ОДА відсторонив свого першого заступника від посади. В той же час голова облради Вікторія Москаленко не поспішала цього робити, аргументуючи тим, що не знає, кого з радників точно затримали. Лише наступного дня вона відсторонила свого радника, що "засвітився" у корупційному скандалі.

Питання щодо відсторонення від посади останнього відомого фігуранта справи заступника голови Єланецької РДА Олега Зайзбурга досі залишається відкритим. Нагадаємо, що під час обшуку в його кабінеті виявили 1,5 тисяч доларів.

Голова Єланецької РДА Олена Посашкова досі не знає, що робити з Зайзбургом. Не дивлячись на резонні докази, він і досі не відсторонений від посади. Що саме заважає Посашковій вирішити дане резонансне питання - не відомо.

Другие новости