ПоддержатьУкраїнська

Фірму батька депутата звинуватили у розкраданні бюджету

StopCor
StopCor

StopCor

Фірму батька депутата звинуватили у розкраданні бюджету

Пів мільярда гривень підрядів – за один лише рік. Як у Дніпрі родина Мішалових створила масштабну бізнес-імперію, отримавши звання тендерних королів? Та чому компанія-примара виграє багатомільйонні тендери? Дізнавайтеся з нового матеріалу Марії Гураль.

https://www.youtube.com/watch?v=hDSQyibNh4k

Проте попри успішність і зв’язки, одна з компаній Дмитра Мішалова таки потрапила у поле зору правоохоронців. Її звинуватили в розкраданні бюджету на 30 мільйонів гривень. І все завдяки схемі з виведенням орендованого майна.

ЗАТ "Світязь", власником якого був Дмитро Мішалов, орендувало в міськради землю по вулиці Курсантській. Згодом платити за оренду перестали.

Тоді ж податкова винесла офіційну заборону на продаж майна цієї компанії. Попри це, всі активи фірма незаконно перевела на підприємство "Вектораль", яке також належало Дмитру Мішалову.

Підприємство Мішалова-старшого звинуватили у розкраданні державних коштів

Тож виходить, що вже впродовж багатьох років родина Мішалових нахабно обкрадає державу на сотні мільйонів гривень. І попри відкриті кримінальні провадження та судові засідання шахраї досі на волі.

"Скрізь сьогодні олігархічні клани, відчувши смак влади, відчувши безкарність, намагаються монополізувати міста", – пафосно заявляє депутат міськради Дніпра В’ячеслав Мішалов, щоб зберегти прихильність виборців.

Та сам В'ячеслав Дмитрович також неодноразово ставав фігурантом журналістських розслідувань.

Наш колега Кирило Вольний уже розповідав про те, як пан В'ячеслав став монополістом з постачання інтернету в школах та залишив дітей без опалення.

Тож щоб подолати корупційну гідру – ставте лайк, підписуйтеся на наш канал і повідомляйте на гарячу лінію "СтопКору" про відомі вам факти корупції.

Другие новости