ПоддержатьУкраїнська

Генпрокурор хоче звільнити з нової посади екс-прокурора Тернопільщини

StopCor
StopCor

StopCor

Генпрокурор хоче звільнити з нової посади екс-прокурора Тернопільщини

Генпрокурор планує звільнити з нової посади екс-прокурора Тернопільщини Олександра Мартинюка, уже призначеного заступником прокурора Хмельницької області.

За словами Луценка, він має намір скасувати свій наказ про призначення, лише чекає, щоб зробити це на підставі рішення служби внутрішньої безпеки.

"Вже після підписання мною наказу мені подали документи від робочої групи, що людина приватизувала три квартири. Зараз триває службове розслідування. Встановлено, що квартири не були службовими. Формально це виводить його з відповідальності за ці дії. Просто міські голови вручали йому квартири. На якій підставі, будемо розбиратися. Але окрім кримінальної є ще моральна відповідальність. В такому колективі, де не кожен може похвалитися хоч якимось житлом, отриманим від держави, отримати підряд три квартири і їх приватизувати – з моєї точки зору це аморально. Це несумісно з прокурорською діяльністю. Якщо аналогічний висновок зробить і внутрішня безпека, то мій наказ буде скасовано", – цитує Луценка УНІАН.

Він пояснив, що наразі цього не зробив, щоб не порушувати процедуру.

"Якщо його вже звільнити, то людина може відновитися через суд. Потерпіть, ми вже знаємо, про що йдеться, дамо цьому оцінку і буде відповідний наказ", – пообіцяв Луценко.

Нагадаємо, після звільнення Мартинюка з посади прокурора Тернопільщини його було призначено заступником прокурора Хмельницької обалсті.

Новим прокурором Тернопільської області став В'ячеслав Перч.

Додамо, що за Мартинюка взялися у Генпрокуратурі після виходу сюжету "СтопКору". Очільник відомства Юрій Луценко пообіцяв провести службову перевірку фактів, викладених у сюжеті "СтопКору", щодо корупційної діяльності прокурора Тернопільської області.

Зауважимо, за даними журналістів "СтопКору" за час роботи у правоохоронних органах Олександр Мартинюк отримав та приватизував три службові квартири загальною площею у 232 квадратні метри. Такі факти з життя прокурора Тернопільської області раніше оприлюднив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала. За його даними, за часів прокурорства Мартинюка в Ізяславі йому виділили поза чергою службову квартиру, той одразу переоформив її на дружину. Коли був прокурором Шепетівки, відбулася та сама історія, але цього разу приватизував житло на маму. Загалом наприватизував на себе та членів родини 232 квадратні метри.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты