ПоддержатьУкраїнська

Генпрокурор України призначив нового заступника

StopCor
StopCor

StopCor

Генпрокурор України призначив нового заступника

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка в рамках реформи Генпрокуратури, звільнив з посади військового прокурора Віктора Чумака та призначив його своїм заступником.

Віктор Чумак був звільнений з посади військового прокурора у зв'язку з ліквідацією військової прокуратури і в зв'язку з реформою Генпрокуратури.

Як відомо, 2 січня почав роботу новий Офіс генерального прокурора. Він замінив Генпрокуратуру. Офіс буде складатися з 12 департаментів, 8 управлінь, 2 спецпрокуратур і 1500 працівників замість 2500 співробітників ГПУ.

Віктор Чумак народився у 1958 році, закінчив Київський університет імені Шевченка за фахом "Правознавство". До 1999 року працював у Національній академії Державної прикордонної служби. У 2000 році - очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону. У 2004 - 2009 роках працював директором Міжнародного центру перспективних досліджень. Також Чумак був народним депутатом VII ("УДАР") і VIII (БПП) скликань. З 2012 року був головою комітету Верховної Ради з питань протидії та запобігання корупції, а з 2014 року - на посаді заступника голови даного комітету, передає "КиївВлада".

Другие новости