ПоддержатьУкраїнська

Голова Верховної Ради анонсував розгляд змін до Конституції

StopCor
StopCor

StopCor

Голова Верховної Ради анонсував розгляд змін до Конституції

Законопроект про внесення змін до Конституції України у частині децентралізації буде зареєстрований в парламенті протягом місяця. Текст узгодять до внесення в Раду. Про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі "Україна 24", передає "Діло".

 Фото: LIGA.NET

Він вважає, що прийняття даного законопроекту буде непростим процесом, тому "для того, щоб було менше перешкод, необхідно узгодити текст максимально, наскільки це можливо, до того, як його вносити".

"Я сподіваюся, найближчим часом з’явиться відповідний законопроект. Думаю, десь через місяць максимум він буде в стінах парламенту", – сказав спікер.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський закликав народних депутатів цього року затвердити зміни до Конституції щодо децентралізації влади. Вони стосуються введення інституту префектів в регіонах.

Згідно з планом, в регіонах відбуватиметься регулярна ротація серед префектів. Україні необхідно 129 префектів (за кількістю укрупнених районів), або 25 (за кількістю областей), але ці цифри ще будуть обговорюватися. Крім того, формується кадровий резерв на 300 префектів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент доручив РНБО перевірити землі і жителів Конча-Заспи та Пущі-Водиці.

Другие новости