ПоддержатьУкраїнська

Головою в око – як керівник філії «Центру сертифікації насіння» під керівництвом Карпляка побив журналіста «Стоп Корупції» (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

Головою в око – як керівник філії «Центру сертифікації насіння» під керівництвом Карпляка побив журналіста «Стоп Корупції» (ВІДЕО)

22 листопада за командою директора державного підприємства «Центр сертифікаціі насіння» Романа Карпляка його підлеглий напав на журналіста та спричинив тілесні ушкодження.

Виконавець – керівник Кіровоградського філіалу держпідприємства Віктор Лапай. Саме він головою вдарив журналіста «Стоп Корупції» Сергія Медяника в око, після чого там утворилась гематома, почервоніння та набряк.

 У журналіста на обличчі утворилась гематома

Знімальна група звернулася до поліції за фактом нанесення тілесних ушкоджень журналісту та з вимогою кримінального покарання Романа Карпляка.

Подія відбулась у київському офісі підприємства, куди прийшов журналіст для того, щоб взяти коментар у керівника установи. Натомість замість розмови вийшла бійка.

https://www.youtube.com/watch?v=WfgP3KFceJI&feature=youtu.be

Як повідомлялось раніше, в рамках рейду «Стоп Корупції» філіями «Центру сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» було перевірено 6 регіонів України. У кожній філії були виявлені факти корупції, які призвели до зубожіння установи.

Сергій Медяник впевнений, що махінації покриває Роман Карпляк, бо неоднаразово бачив, як працівники телефонували йому та запитували, як правильно реагувати на журналістів. Усі ці факти були зафіксовані на відео знімальною групою.

Більше про візит до Благовіщенського філіалу держпідприємства читайте в матеріалі.

Другие новости