ПоддержатьУкраїнська

Гройсман планує звільнити міністра фінансів – стало відомо про причину рішення

StopCor
StopCor

StopCor

Гройсман планує звільнити міністра фінансів – стало відомо про причину рішення

Під час засідання Уряду міністр фінансів Олександр Данилюк спровокував конфлікт. Така поведінка недопустима для чиновника високого рангу, ба більше – дії міністра просто несумісні з подальшим перебуванням на такій посаді. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Гройсман планує звільнити міністра фінансів – стало відомо про причину рішення

Новину передає "Преса України".

Гройсману не сподобалася поведінка міністра фінансів під час засідання Уряду. Ймовірно, після подання від прем’єра Данилюка звільнять з посади.

"Підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади Міністра фінансів Олександра Данилюка. Після спровокованого ним конфлікту на засіданні Уряду він дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету Міністрів. Поширення викривленої інформації серед наших міжнародних партнерів напередодні важливих для України перемовин з ЄС могло поставити під загрозу їхні результати", – написав Гройсман.

Додав, що Данилюк ледве не зірвав засідання.

"На жаль, Олександр Данилюк не вніс коректив у вибрану ним лінію поведінки і після обговорення цієї ситуації з членами урядової команди. Тому я не бачу можливості для нього і далі залишатись в її складі і прошу народних депутатів підтримати моє подання.

В умовах тих викликів, які ми маємо, питання зміни очільника Міністерства фінансів має бути вирішено невідкладно", – резюмував прем’єр-міністр.

Нагадаємо, Олександр Данилюк заявив, що якщо уряд не підтримає Антикорупційний суд, то Україна залишиться без фінансової допомоги від ЄС, яка становить 1 млрд євро.

Другие новости