ПоддержатьУкраїнська

Гройсман запропонував ВР змінити закон про освіту

StopCor
StopCor

StopCor

Гройсман запропонував ВР змінити закон про освіту

За ініціативою прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана депутати ВР розглянуть проект закону, в якому передбачені зміни в закон про освіту.

Законопроект відповідного змісту вже є на офіційному сайті парламенту, але його точний зміст залишається невідомим, повідомляє "Діалог.UA".

Кабмін 14 лютого в своєму зверненні до Верховної Ради запропонував проголосувати за продовження до 2023 року перехідного періоду реалізації положень мовної статті нового Закону "Про освіту".

Відзначимо, що відповідно до нинішнього тексту документа, реалізація статті про мову навчання запланована на 2020 рік. Верховна Рада прийняла 5 вересня минулого року Закон "Про освіту" у другому читанні. Новим документом розширюється застосування в процесі навчання державної української мови. Однак в Угорщині, Румунії та ряді інших країн заявили, що цей документ дискримінує представників нацменшин, які проживають в Україні.

Особливо різкою була критика з Будапешта: глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сіярто пообіцяв будь-якими способами перешкоджати євроатлантичній інтеграції Києва, зокрема, через вето угорської сторони скасували засідання "Україна - НАТО".

Раніше Володимир Гройсман повідомив про терміни початку дії закону про освіту. У свою чергу, президент Петро Порошенко повідомив про перемогу України в зв'язку з прийняттям цього документа.

Другие новости