ПоддержатьУкраїнська

Гройсмана просять перевірити легітимність призначення голови ДП "Укравтогаз" Ватажишина

StopCor
StopCor

StopCor

Гройсмана просять перевірити легітимність призначення голови ДП 'Укравтогаз' Ватажишина

Проліз поза конкурсом? Голову уряду Володимира Гройсмана просять перевірити законність призначення на посаду нового керівника дочірнього підприємства "Укравтогаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Олександра Ватажишина. 

Гройсмана просять перевірити легітимність призначення голови ДП ''Укравтогаз'' Ватажишина

"ДП "Укравтогаз" є на 100% державним підприємством. Чинне законодавство України передбачає попереднє проведення конкурсу на зайняття вакантних посад на державних підприємствах, однак документів, що підтверджують проведення конкурсу на зайняття посади керівника дочірнього підприємства "Укравтогаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", нами не було виявлено в загальнодоступних ресурсах.

Ми звертались до керівництва ПАТ "НАК "Нафтогаз України" за роз'ясненнями ще в лютому. На відповідь на запит закон передбачає п'ять днів. Однак відповіді ми так і не отримали, тому звернулись до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана", – пояснив активіст ГО "Стоп корупції" Роман Литвин.

Гройсмана просять перевірити легітимність призначення голови ДП ''Укравтогаз'' Ватажишина

Представники проекту просять ініціювати проведення відповідного службового розслідування щодо порушень норм чинного законодавства у ПАТ "НАК "Нафтогаз" за фактом порушення ч.1 ст. 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" та притягнути винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

Зобов'язати ПАТ "НАК "Нафтогаз" надати відповідь ГО "Стоп корупції" на звернення від 13.02.2019 № 83.

Гройсмана просять перевірити легітимність призначення голови ДП ''Укравтогаз'' Ватажишина

Надати інформацію та копії відповідних документів, що підтверджують оголошення та проведення конкурсу на зайняття посади керівника дочірнього підприємства "Укравтогаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України". А також дані щодо результатів проведення конкурсу на зайняття посади керівника дочірнього підприємства "Укравтогаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Другие новости