ПоддержатьУкраїнська

Громадські активісти з’ясували, хто гальмує справу про завищені тарифи у Славутичі

StopCor
StopCor

StopCor

Громадські активісти з’ясували, хто гальмує справу про завищені тарифи у Славутичі

Попри можливість стати дійсно газонезалежним містом завдяки приватним котельням на біопаливі, через дивні рішення місцевого мера Славутич може будь-якої миті залишитися без тепла. Чому справа щодо завищених тарифів і досі лежить на столі у слідчого та не має логічного завершення? Щоб з’ясувати це, представники нового осередку «Стоп корупції» разом із активістами з різних куточків України відвідали славутицьку поліцію.

https://www.youtube.com/watch?v=oUxH4Libvrw

Нагадаємо, у міськраді Славутича відверто лобіюють одного з постачальників, що встановив неправомірний тариф, та адміністративно тиснуть на решту власників альтернативних котелень.

Комунальне підприємство, яке також опалює місто, використовуючи газ, наразі перебуває у процесі банкрутства та реалізує теплову енергію майже вдвічі дорожче, ніж котельні на біопаливі. Тож місто-супутник ЧАЕС опинилось на межі опалювального колапсу.

«Є декілька кримінальних проваджень, які вже навіть не знаходяться у нашому відділі та надіслані до слідчого управління Київської області, і за їхньою вказівкою будуть розслідуватись там. Ваші звернення були почуті, були внесені відомості до ЄРДР», – повідомив учасникам рейду «СтопКору» начальник відділення поліції міста Славутича Дмитро Кудренко.

 У поліції запевнили: провадження надіслані до слідчого управління Київської області

З цим самим запитанням громадські активісти вирушили й до прокуратури міста Славутича. Утім, там лише повідомили, що на сьогодні у цьому провадженні триває досудове розслідування, та порадили звертатись до пресслужби прокуратури Київської області.

Другие новости