ПоддержатьУкраїнська

Хьюг Мінгареллі: Україна повинна якнайшвидше створювати Антикорупційний суд

StopCor
StopCor

StopCor

Хьюг Мінгареллі: Україна повинна якнайшвидше створювати Антикорупційний суд

Керівник представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі закликав українську владу активізувати зусилля для якнайшвидшого створення Антикорупційного суду.

Про це він заявив під час свого інтерв'ю, новину передає "Преса України".

Він зазначив, що держава має залучати для боротьби з корупцією нових і незалежних суддів, а для цього слід активізувати зусилля для створення Антикорупційного суду.

Мінгареллі заявив, що в України є серйозні успіхи у створенні антикорупційних органів, проте їм слід надати більше повноважень і можливостей для боротьби з корупцією.

Дипломат сказав, що в 2016 році в Україні були створені нові органи, які будуть боротися з корупцією, а також успішно була запущена система електронного декларування доходів чиновників.

"Потрібно забезпечити, щоб нові інституції мали необхідні ресурси і були незалежними. Наприклад, Національне агентство з питань запобігання корупції повинно мати можливість перевірити активи у деклараціях", – заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі назвав одну з головних проблем України.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты