ПоддержатьУкраїнська

"Ідеологія покійного Бандери – це ідеологія для жебраків і убогих", – нардеп від "Слуги народу"

StopCor
StopCor

StopCor

'Ідеологія покійного Бандери – це ідеологія для жебраків і убогих', – нардеп від 'Слуги народу'

Народний депутат з Дніпра від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський оцінив загрози, які, на його думку, може становити ідеолог українського націоналізму Степан Бандера.

"Покійний Бандера вже нічим не загрожує євреям. По-перше, тому що покійний. По-друге, руки короткі. Вже нічим не загрожує росіянам і полякам, з тієї ж причини. Він загрожує українцям. Вся його ідеологія - печерний навіть для першої половини 20 століття метод боротьби з ворогами. Нескінченними ворогами, які є, а якщо їх немає, необхідно їх придумати, - написав Бужанський у своєму Telegram-каналі, передає "49000.com.ua".

Бужанський наголосив, що вільні люди не марширують під жодними прапорами, не йдуть строєм, не кричать натовпом. Нардеп назвав концепції Бандери ідеологією для жебраків і убогих, яка не підходить для вільних і цивілізованих. На думку Бужанського, якби у Бандери були всі можливості, його максимум - це створення міні-копії Рейху без промисловості. Нардеп вважає, що через ідеолога українського націоналізму країну можуть "загнати в Руїну" з Дикими Полем, бандами і різаниною. Бужанський наполягає, що у Бандери немає інших рецептів, але він вибрав хибний шлях.

Другие новости