ПоддержатьУкраїнська

Кабмін офіційно передав «Центр мікрохірургії ока» до сфери управління МОЗ

StopCor
StopCor

StopCor

Кабмін офіційно передав «Центр мікрохірургії ока» до сфери управління МОЗ

Кабінет міністрів України передав Київську міську клінічну офтальмологічну лікарню «Центр мікрохірургії ока» з власності територіальної громади Києва в державну власність – до сфери управління Міністерства охорони здоров'я. Відповідне розпорядження опубліковано на Урядовому порталі. 

 Фото: скріншот

Кабмін також доручив Міністерству охорони здоров'я забезпечити відповідність центру вимогам для його фінансування в рамках Програми медичних гарантій (ПМГ).

Зазначимо, раніше Національна служба здоров'я (НСЗУ) не змогла укласти контракти з Центром мікрохірургії ока та Київським міським центром репродуктивної та перинатальної медицини, оскільки обидві клініки не пройшли необхідну для цього автономізацію.

В результаті обидві клініки з 1 квітня 2020 роки не могли отримувати фінансування в рамках Програми медичних гарантій. Медичні заклади опинились на межі закриття через брак фінансування та борги перед працівниками.

 Фото: СтопКор

Критична ситуація призвела до протестів під КМДА. Мітингувальники заявляли, що передача у підпорядкування МОЗу – це єдиний шанс порятунку лікарень.

Другие новости