ПоддержатьУкраїнська

Керівник ГУ Держпраці на Донеччині боронив хід лікарям "швидкої" до співробітника, якому стало зле (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Керівник ГУ Держпраці на Донеччині боронив хід лікарям 'швидкої' до співробітника, якому стало зле (відео)

До ГО "Стоп корупції" звернувся працівник Головного управління Держпраці в Донецькій області. Чоловік розповів про невиплату премій працівникам установи, нарахування надбавок у понад 180% її керівництву та здійснення тиску на місцеві підприємства за допомогою перевірок. Про це повідомив голова місцевого осередку громадської організації Володимир Рибалкін.

"Тиждень тому на мій особистий номер зателефонував невідомий та попросив про зустріч. В телефонній розмові він пояснив, що працює в управлінні Держпраці Донецької області та хоче повідомити про те, що відбувається в її структурі. Наступного дня ми зустрілися з Дмитром в Краматорську, де він як приклад показав документи про перевірку підприємств, які перевіряли з метою тиску на них та подальшого введення на цю територію підприємців, підконтрольних керівництву ГУ Держпраці в Донецькій області", – розповів активіст.

Дмитро також доніс до відома про заплановане на 13 вересня засідання дисциплінарної комісії Держпраці стосовно нього. Водночас, за словами чоловіка, його не повідомляли, з який причин проводили службове розслідування.

Активіст "Стоп корупції" теж прийшов на засідання і в нього на очах розгорнулось справжнє дійство. Під час дзвінка адвокату Дмитру стало погано і він викликав швидку. Однак медики не могли потрапити всередину приміщення, оскільки невідомі зачинили двері.

"Цього дня я прийшов на роботу, мене запросила секретарка і сказала зайти до Олександра Володимировича. Зайшовши, побачив дисциплінарну комісію. Мені запропонували присісти. Я вийшов та зателефонував адвокату. Мені стало погано, я викликав швидку, однак хтось закрив двері центрального входу. Невідомо хто, чергова не знала. Лікар швидкої сказав, що не може потрапити в приміщення. Ситуація повторилась тричі. Я вийшов і побачив Попова, який рухався до лікаря. Він почав вказувати лікарю, що робити. Далі у мене перевірили тиск, він був 176/117. Лікар запропонував зробити кардіограму й наразі я перебуваю в лікарняній палаті", – розповів він у коментарі "СтопКору", додавши, що після конкурсу, який проводився в Києві, він відчув тиск на себе з боку начальника Олександра Попова.

Олександр Попов Фото: скріншот

Дмитро також наголосив, що працівникам відділу, які знаходились в кабінеті, було запропоновано написати про побачене та скласти акт щодо відсутності його на роботі.

У зв’язку з усім вищезазначеним Дмитро звернувся до правоохоронних органів.

Володимир Рибалкін підтвердив інформацію про нелюдські дії стосовно співробітника Держпраці.

"Побував у Покровську на засіданні дисциплінарної комісії, де на власні очі побачив заангажовані дії комісії та бажання керівництва Держпраці розправитися зі своїм працівником", – зазначив він.

Як стало відомо, через певний час чоловікові довелось змінити лікарню через людей, які почали до нього "навідуватись". Подробиці ми наразі з’ясовуємо.

Додамо, що Дмитро раніше написав звернення до вищих органів влади щодо безладу, який відбувається в державній структурі на Донеччині. Повний текст дивіться нижче:

Керівник ГУ Держпраці на Донеччині боронив хід лікарям ''швидкої'' до співробітника, якому стало зле (відео)
Керівник ГУ Держпраці на Донеччині боронив хід лікарям ''швидкої'' до співробітника, якому стало зле (відео)
Керівник ГУ Держпраці на Донеччині боронив хід лікарям ''швидкої'' до співробітника, якому стало зле (відео)

Всі документи про корупцію в ГУ Держпраці Донецької області також були передані "Стоп корупції" для проведення власного розслідування, тож ми беремо цю тему під особистий контроль і повідомлятимемо про подальший розвиток подій.

Другие новости