ПоддержатьУкраїнська

Керівництву – мільйони, підлеглим – скорочення: річна зарплата головної лікарки на Житомирщині – майже пів мільйона гривень

StopCor
StopCor

StopCor

Керівництву – мільйони, підлеглим – скорочення: річна зарплата головної лікарки на Житомирщині – майже пів мільйона гривень

Головна лікарка Олевського центру первинної медичної допомоги отримує майже півмільйонну зарплату, тоді як у селах Олевської ОТГ не вистачає фельдшерсько-акушерських пунктів. Про це на своєму сайті повідомив активіст ГО «Стоп корупції» у Житомирській області Олександр Ігнатьєв.

 Олевський центр первинної медичної допомоги Фото: СтопКор

Активіст порівняв декларації головної лікарки Олевського центру первинної медичної допомоги Олени Вишневської за 2018-2019 роки. Згідно з ними, за минулий рік лікарка отримала майже пів мільйона гривень. При цьому в селах ОТГ продовжується скорочення лікарів. Як стверджує керівництво Олевської громади, це відбувається через недостатнє фінансування.

 Головна лікарка Олевського центру первинної медичної допомоги Олена Вишневська Фото: СтопКор

За інформацією Олександра Ігнатьєва, існує прямий зв’язок Вишневської з керівництвом ОТГ: вона – кума голови громади Олега Омельчука. І саме тому обіймає посаду головної лікарки КНП «Олевський центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради з 2017 року.

Нагадаємо, раніше «СтопКор» писав, як одіозний мер Олевська намагається привласнити головну позицію у списку партії ВО «Батьківщина» шляхом тиску на керівника місцевого осередку.

Другие новости