ПоддержатьУкраїнська

Київ попросив Польщу не називати громадян України "біженцями" – МЗС

StopCor
StopCor

StopCor

Київ попросив Польщу не називати громадян України 'біженцями' – МЗС

Україна і Польща будуть докладати спільні зусилля для подальшого поглиблення стратегічного партнерства в дусі рівноправності й конструктивізму.

Про це повідомляє "Діалог.UA", посилаючись на прес-службу МЗС України.

В ході зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєклом, яка відбулася 10 січня 2018 року, обговорили питання відносин між країнами.

Особливу увагу польської сторони залучено до чутливого для України питання українських трудових мігрантів, стосовно яких в Польщі часто використовується термін "біженці", в т.ч. з урахуванням дії безвізового режиму для України в ЄС.

Сторони висловили готовність забезпечити підтримання високої динаміки політичного діалогу, зміцнення співробітництва в сферах, що становлять взаємний інтерес врегулювання спільними зусиллями наявних проблемних питань у двосторонніх відносинах.

У цьому контексті, на виконання домовленостей, досягнутих на найвищому рівні, був узгоджений алгоритм проведення низки першочергових двосторонніх заходів, сказано в повідомленні МЗС.

Другие новости