ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" запросив рейдерку Софієнко на пікнік біля озера, яке вона пробувала відібрати у жителів Осокорків

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' запросив рейдерку Софієнко на пікнік біля озера, яке вона пробувала відібрати у жителів Осокорків

Активісти "Стоп корупції" запросили на пікнік біля озера Зариваха на столичних Осокорках жителів масиву та саму рейдерку Лесю Софієнко, яка намагалась закрити доступ людей до води незаконним парканом. Подробиці повідомили представники проекту. 

''СтопКор'' запросив рейдерку Софієнко на пікнік біля озера, яке вона пробувала відібрати у жителів Осокорків

"Ми рознесли запрошення на пікнік по домівках жилетів масиву. Залишили пару листівок і біля дому самої Лесі Софієнко, яка закрила вільний доступ до озера. До нас вийшов чоловік, який представився водієм та попросив запрошення", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що у грудні 2017 року у департаменті благоустрою Дарницького району Києва підтримали вимоги жителів Осокорків та колег "СтопКору" активістів ГО "Асоціація риболовів України" щодо демонтажу незаконного паркану по вулиці Завальна, 14. До встановлення цією огорожі, за даними активістів, причетна поплічниця екс-міністра аграрної політики Присяжнюка Леся Софієнко. Чиновники відгукнулись на звернення громадян і висловили готовність демонтувати конструкцію, якщо акт на дії винесуть у департаменті благоустрою КМДА.

''СтопКор'' запросив рейдерку Софієнко на пікнік біля озера, яке вона пробувала відібрати у жителів Осокорків

Нагадаємо, раніше колеги ГО "Стоп корупції" з ГО "Асоціація рибалок України" передали звернення до департаментів земельних ресурсів та з питань благоустрою КМДА щодо незаконного паркану по вулиці Завальній на столичних Осокорках. Через нелегальну огорожу місцеві жителі втратили доступ до озера. Про це повідомила юрист Тетяна Печерська.

"Звернення активісти ГО "Асоціація рибалок України" підкріпили підписами місцевих жителів, які виступають за повний демонтаж споруди", – зазначила юрист Тетяна Печерська.

''СтопКор'' запросив рейдерку Софієнко на пікнік біля озера, яке вона пробувала відібрати у жителів Осокорків

Зазначимо, що активісти проводили збір підписів на Осокорках у Києві з приводу незаконного встановлення паркану по вулиці Завальна, 14а. Огорожа перешкоджає доступу місцевих жителів до озера.

Нагадаємо, 24 березня 2017 року незаконну огорожу з колючим дротом на столичному масиві Осокорки на березі озера Зариваха демонтували. Паркан встановила місцева жителька, бізнесвумен та партнерка екс-міністра Присяжнюка по рейдерському захопленню низки агропідприємств по всій країні Леся Софієнко. Після звернення активістів "Стоп корупції" до управління благоустрою Дарницької РДА металеву перепону зняли. Про це з місця події повідомили представники проекту.

''СтопКор'' запросив рейдерку Софієнко на пікнік біля озера, яке вона пробувала відібрати у жителів Осокорків

"Софієнко не змогла надати підтвердження законності встановлення огорожі біля водойми. А вже сьогодні захопниця сама ліквідувала огорожу", – розповів правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бонадрчук.

До того активісти "Стоп корупції" звертались із заявою до голови Дарницької РДА через захоплення та перекриття виходу до озера Зариваха на столичних Осокорках. Парканом із колючим дротом підходи до води обнесла бізнес-партнерка екс-міністра аграрної політики Присяжнюка – Леся Софієнко.

Зауважимо, раніше активісти "Стоп корупції" зняли замок та відкрили браму, яка закривала підходи до озера.

Другие новости