ПоддержатьУкраїнська

Клімкін прокоментував черговий закон РФ про "приєднання" Криму

StopCor
StopCor

StopCor

Клімкін прокоментував черговий закон РФ про 'приєднання' Криму

Павло Клімкін звернув увагу на те, що Москва демонструє слабкість, кричачи на весь світ, що "Крим – російський". Український міністр розкритикував черговий закон РФ про "приєднання" півострова.

Новину передає "Преса України".

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував рішення Ради Федерації РФ підтримати закон про "День прийняття Криму до складу Російської імперії". Зокрема, у Росії запропонували відзначати цей день 19 квітня.

Так, Клімкін розкритикував такий крок, назвавши його "слабкістю" Москви. Про це український міністр написав на своїй сторінці у соцмережі.

"Учорашнім (28 липня – ред.) випадом щодо Криму Росія демонструє свою слабкість, огризаючись на декларації низки цивілізованих країн. Жалюгідний хід: трохи покопирсатися в історії, аби знайти виправлення сьогоднішнім злочинам. РФ шукає аргументи в минулому, а цивілізований світ – в міжнародному праві", – написав він.

Нагадаємо, Росія продовжує стверджувати, що у березні 2014 року в ході "референдуму" кримчани більшістю підтримали приєднання Криму до Росії. Тим часом світова спільнота не визнає так зване приєднання та засуджує зазіхання Кремля на суверенітет України.

Як повідомлялось раніше, після того, як на півострові почали орудувати російські окупанти його жителі зіткнулись з рядом проблем. Зокрема з погодинною подачею води, нестачею коштів та зухвалим ставленням збоку росіян, яких переселили на півострів з нагоди "повернення Криму Росії".

Другие новости