ПоддержатьУкраїнська

Клімкін розповів про серйозні санкції, які підготувала Україна для Росії

StopCor
StopCor

StopCor

Клімкін розповів про серйозні санкції, які підготувала Україна для Росії

В українському МЗС підготували пакети санкцій проти РФ. Павло Клімкін розповів, що слідом за світовими лідерами "ляпас" Путіну дасть Україна.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зробив важливу заяву щодо ситуації у Керченській протоці. За його словами, через агресію РФ він підготував кілька пакетів санкцій проти Росії. Відповідну заяву міністр зробив в ефірі одного з українських телеканалів.

"Підготовлено кілька пакетів санкцій, дуже серйозних санкцій. Я не можу говорити про всі деталі, але насправді те, що вже і зараз є – працює проти Росії", – зауважив Клімкін.

Міністр також прокоментував відмову лідера США Дональда Трампа проводити зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним, а також заяву канцлера Німеччини Ангели Меркель щодо конфлікту. За його словами, світові лідери дали "ляпас" Путіну.

"Він (Путін - ред.) звертає увагу тільки на тих, кого він вважає сильним – президента США", – додав Клімкін.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Путін та Трамп проведуть зустріч на полях саміту Великої двадцятки, який пройде в Аргентині у найближчі вихідні. Однак президент США згодом заявив, що може скасувати зустріч з Путіним у зв’язку з конфліктом в Керченській протоці.

Другие новости