ПоддержатьУкраїнська

«Духовниє скрєпи» від ФСБ - Служба безпеки України викрила один із механізмів вербування «місіонерів» (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

«Духовниє скрєпи» від ФСБ - Служба безпеки України викрила один із механізмів вербування «місіонерів» (відео)

За повідомленням прес-служби СБУ, російські спецслужби продовжують практику «внєдрєнія» в Україні своїх агентів під виглядом псевдоцерковників. При цьому віросповідання та конфесійна приналежність не має для них ніякого значення. Контррозвідники Служби безпеки України викрили один із механізмів спецслужб РФ із вербування таких «місіонерів».

https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/videos/307518583432986/

У цей спосіб до вчинення державної зради співробітники «кримської філії» ФСБ змушували чернівчанина, який до березневих подій 2014 року мешкав у Криму. Через відкриту проукраїнську позицію ним досить швидко зацікавились ворожі спецслужби. До того ж чоловік був прислужником в одному з монастирів, тому «таваріщі» вирішили використати його за релігійною лінією. Розвідувальні завдання на території України він мав виконувати під виглядом монаха. А щоб чоловік став більш зговірливим, то продовжувачі традицій КДБ, за звичкою, помістили його на примусове лікування до психіатричної лікарні. Через кілька місяців чоловіку все ж вдалося звільнитися та повернутися на материкову Україну.

Не шкодують в Росії і власних громадян. Ми встановили, що одного зі своїх співвітчизників феесбешники планували використати для виконання спеціальних завдань у мусульманському середовищі на території РФ та України. Для цього чоловік мав пройти «курс молодого бійця» в освітніх закладах релігійної спрямованості Близького Сходу або Південної Азії. Після відмови його певний час тримали під вартою за звинуваченням у розповсюдженні наркотиків. Після повторної пропозиції конфіденційного співробітництва росіянин поспіхом покинув країну. Зараз він сподівається отримати статус біженця та залишитись жити в Україні.

Ось такі «духовниє скрєпи» від ФСБ - йдеться у повідомленні.

Другие новости