ПоддержатьУкраїнська

Ключові реформи, які знаходяться на розгляді у КСУ під загрозою, — Малюська

StopCor
StopCor

StopCor

Ключові реформи, які знаходяться на розгляді у КСУ під загрозою, — Малюська

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що ключові реформи, які знаходиться на розгляді у Конституційному суді України зараз під загрозою. Він також додав, що влада зможе побороти наслідки цих рішень КСУ, але на це знадобиться багато часу.

 Фото: minjust.gov.ua

Про це пише РБК-Україна.

"Ми повністю повернемо антикорупційну інфраструктуру, яка була поставлена на межу знищення рішенням Конституційного суду України... Повністю весь функціонал без внесення змін у закон відновити не вдасться у будь-якому випадку, але ми ці кроки робимо", - запевнив міністр.

За його словами, щоб побороти наслідки рішення КСУ, знадобиться певний час і багато зусиль.

"Проблема, яка була вчора проговорена на засіданні РНБО, полягає у тому, що ми можемо побороти наслідки, хоча це займе певний час і багато зусиль. Але в нас залишаються ризики, пов'язані з тим, що практично усі ключові реформи, прийняті Верховною радою останніми роками, знаходяться зараз на перегляді у Конституційному суді України", - сказав глава Мін'юсту.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, Верховна рада планує розглянути законопроєкт про звільнення суддів КСУ після засідання “Слуги народу”.

Другие новости