ПоддержатьУкраїнська

Комітет міськради вимагає від голови Житомирської ОДА спростувати фейки про коронавірус

StopCor
StopCor

StopCor

Комітет міськради вимагає від голови Житомирської ОДА спростувати фейки про коронавірус

Члени виконавчого комітету Коростенської міської ради звернулись із відкритим листом до голови Житомирської ОДА з вимогою спростувати інформацію про виявлену підозру коронавірусної інфекції у пацієнта лікарні.

Про це йдеться в листі на сайті міської ради Коростеня.

Як повідомляє ресурс "Олевськ.Онлайн", голові Житомирської ОДА Бунечку В.І. депутати надіслали листа із проханням публічно спростувати інформацію про те, що в Коростенській лікарні перебуває один чоловік із підозрою на коронавірус. Про це сказали під час брифінгу першого заступника голови Житомирської ОДА Володимира Федоренка 31 березня 2020 р.

"Сьогодні до стаціонару лікарні бригадою екстреної медичної допомоги доставлений пацієнт із температурою та ознаками ГРВІ. За даними епіданамнезу підстав вважати випадок «підозрілим на коронавірусну інфекцію» немає. Пацієнт оглянутий лікарем, йому проведено рентгенологічне обстеження, зроблено швидкий тест на грип А, В. Виставлено діагноз ГРВІ, легкий перебіг, призначено амбулаторне лікування під наглядом сімейного лікаря. Інформація щодо госпіталізації пацієнта з діагнозом «підозра на коронавірусну хворобу» є недостовірною! Будьте здорові!» — сказано у звернені.

Нагадаємо, станом на 12:00 1 квітня в Україні офіційно зареєстровано 669 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. За останню добу виявили 120 нових випадків.

Другие новости