ПоддержатьУкраїнська

Конгрес США виділить Україні 560 мільйонів доларів

StopCor
StopCor

StopCor

Конгрес США виділить Україні 560 мільйонів доларів

Сенат і Палата представників американського Конгресу ухвалили закон, яким передбачені асигнування з бюджету США на 2017 рік. В переліку присутні програми фінансової допомоги Україні. На це збираються дати 560 мільйонів доларів.

Новину повідомляє прес-служба посольства України в США.

"Україна високо цінує двопартійну підтримку у Конгресі США! Обидві законодавчі палати ухвалили Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2017 рік, згідно з яким на програми допомоги Україні планується виділити не менше 560 мільйонів доларів", – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що наступним етапом набуття чинності законом стане його підписання президентом США Дональдом Трампом.

Нагадаємо, на військову і безпекову допомогу Україні до кінця бюджетного року (до 1 жовтня) планують виділити не менше 238 мільйонів доларів.

Без врахування кредитних гарантій, які цього року поки не розглядаються, асигнування на інші програми допомоги планується навіть збільшити – на 27 мільйонів доларів США, у порівнянні з 2016 роком.

За даними посольства, виділені кошти на зміцнення оборонних і безпекових можливостей України є лише частиною від загальної суми 350 мільйонів доларів, яка може повністю бути використана після 1 жовтня 2017 року.

Другие новости