ПоддержатьУкраїнська

Криклія не надурив, а тебе надурю: Іван Ніякий хоче стати замом Кубракова?

StopCor
StopCor

StopCor

Криклія не надурив, а тебе надурю: Іван Ніякий хоче стати замом Кубракова?

Розкритикований колишнім міністром інфраструктури Владиславом Криклієм скандальний представник бізнес-імперії «Трансшип» Іван Ніякий хоче посісти крісло заступника новопризначеного міністра. Про амбітні плани менеджера «СтопКору» стало відомо з власних джерел.

 Ілюстрація: СтопКор

Ніби підтверджуючи цю інформацію, сам Ніякий оприлюднив фото із новопризначеним міністром Олександром Кубраковим.

«Тремтіть, корупціонери! Обговорили з Олександром Кубраковим проблеми морської галузі. Намітили план по їх вирішенню. Домовились про подальшу співпрацю. Допоможу новому міністру усім, чим зможу. Поїхали!», – написав він у Facebook.

 Фото: скриншот

Варто зазначити, що раніше Ніякий претендував на посаду очільника Морської адміністрації України. Проте Владислав Криклій жорстко розкритикував його кандидатуру, зазначивши, що відомству не потрібні люди, пов’язані з «нішевими підприємствами та з конфліктом інтересів».

«Мені потрібні рівновіддалені менеджери. Пардон, але це не буде працівник СКІ, ТІС або Трансшипа», – зазначив тоді міністр.

 Фото: скриншот

Дещо пізніше в коментарі «СтопКору» Криклій взагалі заявив про «агресивну спробу захоплення посади» Ніяким.

«Щодо Івана Ніякого, мені дуже не подобається, коли намагаються захопити якусь посаду. Там, власне, так відбувалось. Бо кілька компаній, у яких є конфлікт інтересів, тому що вони самі є учасниками ринку, хотіли делегувати Івана Ніякого на керівну посаду. Коли в такий агресивний спосіб намагаються отримати місце – це дуже дивно виглядає», – зауважив міністр.

Хто такий Іван Ніякий і чому його фігура викликає запитання

Іван Ніякий – директор ДП «Трансшип-Сервіс», яка належить скандальновідомому власнику групи підприємств «Трансшип» Андрію Іванову.

 Іван Ніякий Фото: ports.com.ua

Сам Іванов відкрито визнає: Ніякий – його креатура.

«Іван Ніякий – один із моїх співробітників, один із кращих моїх співробітників, між іншим, сьогодні віцепрезидент Морської палати», – заявляв бізнесмен.

Цікаво, що щодо фірм «Трансшипу» відкрито щонайменше 4 кримінальних провадження: щодо порушення порядку перетину кораблями кордону України, а також моряків із «липовими» документами (розслідує СБУ під керівництвом прокуратури Криму); співпраці Миколаївського порту та фірми «Трансшип-сервіс» із російськими буксирами (розслідує прокуратура Миколаївської області); надання в користування майна порту за заниженою вартістю; зловживання службових осіб в інтересах групи «Трансшип», а також відмивання доходів.

https://youtu.be/yEFBK_OmFVc

Сам власник «Трансшипу» Іванов відкрито заявляє, що веде бізнес у Росії та в окупованому Криму.

«Звісно, у мене в Росії є компанії... У мене 40 компаній в групі, які об'єднані одним-єдиним: це моя персональна власність. 40 компаній перебувають у 10 юрисдикціях, в різних країнах, зокрема в Росії. Це законом не заборонено. У мене компанії є в Англії, в Австрії, на Кіпрі, на Мальті, в Америці та ще у низці країн, зокрема в Росії, я там сплачую податки», – зізнається бізнесмен.

 Андрій Іванов - засновник групи компаній ''Трансшип'' Фото: СтопКор

Тож чи вдасться цього разу креатурі Іванова Івану Ніякому нарешті обійняти таку бажану посаду в державному відомстві? Читайте у наступних матеріалах «СтопКору».

Другие новости