ПоддержатьУкраїнська

Лукашенко заявив, що Україні потрібно провести вибори і тим самим покінчити з війною

StopCor
StopCor

StopCor

Лукашенко заявив, що Україні потрібно провести вибори і тим самим покінчити з війною

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що все керівництво України має докласти зусиль, щоб «провести сьогодні ці вибори і вийти на кордон з Росією, щоб це була українська межа, ці 400 кілометрів».

Про це Лукашенко заявив в інтерв'ю главі білоруської представництва телерадіокомпанії "Мир", передає "Новий Формат".

Офіційний Мінськ не визнає суверенітет і незалежність Донецької і Луганської народних республік. На думку Лукашенка, вибори в цих державах допоможуть відновити «територіальну цілісність» України.

"Треба їм, українцям, перш за все визначитися. Бо війна на їх території", — зазначив Лукашенко.

На його думку, "це буде непросто, тому що там еліти і керівництво України дуже роз'єднані".

Він дав пораду українському колезі Володимиру Зеленському: "Треба сісти, голову в руки взяти і подумати, як це зробити, щоб — давайте говорити відверто — і Росії зберегти обличчя, і щоб різанина не розпочалася".

"Можна звинувачувати Росію скільки завгодно, але якщо Росія хоч якісь в цьому напрямку робить кроки, то треба рухатися в напрямку вирішення цього питання. І скористатися цим шансом, поки Росії взагалі не забула, не відмахнулася і веде на цю тему діалог", — сказав Лукашенко.

Як повідомляє пресслужба президента Білорусі, Олександр Лукашенко підтвердив свою тезу про те, що без згоди США важко буде щось зробити.

Він уточнив: "Тому що американці підтримували українців в цей час і всіляко їм допомагали. Звичайно, у власних інтересах".

Другие новости