ПоддержатьУкраїнська

Ляшко жорстко відреагував на заяви однопартійця стосовно передачі Криму в оренду Росії

StopCor
StopCor

StopCor

Ляшко жорстко відреагував на заяви однопартійця стосовно передачі Криму в оренду Росії

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що "мирний план" його однопартійця Андрія Артеменка абсолютно неприйнятний. Через це Артеменка думають виключити із фракції. Заяви нардепа Ляшко прокоментував у різкій формі.

Ляшко пообіцяв обговорити поведінку Артеменка на найближчому засіданні фракції та прийняти відповідні рішення.

Між тим сам Ляшко провів цікаві паралелі із самою ідеєю – здавати Росії Крим в оренду:

"Крим – це Україна! І будь-які розмови про легалізацію його анексії РФ (і про "оренду", і всі інші), про зняття санкцій заради "миру" – абсолютно не прийнятні. Здавати в оренду Крим московським окупантам – це те саме, що здавати в оренду переїзному цирку рідну матір. Росія має забратися до біса з Криму і Донбасу!"

Ляшко запевнив, що план, озвучений Артеменком є виключно його власною позицією, яку "ні я особисто, ні наша команда Радикальної партії не підтримуємо".

"Дивну поведінку колеги обговоримо на найближчому засіданні фракції й тоді вже приймемо рішення, про яке я повідомлю додатково", – резюмував Ляшко.

Як відомо, нещодавно автор документу з планом примирення України з Росією і зняттям санкцій Андрій Артеменко погодився розповісти про головні пункти документу, на яких будуть вибудовуватися нормальні відносини між країнами. Одним з них є оренда Росією Кримського півострова.

За словами Артеменка, авторство плану належить не тільки йому, але і десяткам інших народних обранців, яких він без їх згоди назвати відмовився. Це нардепи з правлячої коаліції та опозиційних фракцій. План є результатом їх загальних роздумів про те, як поступово можна прийти до миру з РФ, щоб не зазнавати збитків на Сході країни й справедливо вирішити ситуацію з блокадою Донбасу.

Одним з головних пунктів плану, як відомо, є передача Криму в оренду Російській Федерації. Артеменко уточнив, що розглядається термін не більше, ніж на 50 років. Після закінчення договору про оренду в Криму повинен пройти остаточний референдум, який визначить його приналежність.

Другий за важливістю пункт плану стосується збройного конфлікту на Донбасі. Регіон повинен бути звільнений від російських військ і переданий Україні.

Документ також зобов'язує Україну не вступати ні в НАТО, ні в ЄС, ні в Митний союз.

Нагадаємо, 20 лютого стало відомо про оте, що народний депутат з фракції "Радикальної партії" Андрій Артеменко передав колишньому раднику президента Дональда Трампа Майклу Флінну план нормалізації відносин між Україною і Росією для скасування санкцій.

Другие новости