ПоддержатьУкраїнська

Маєток "солодкої парочки" Пехов-Софієнко може стати другим Межигір'ям

StopCor
StopCor

StopCor

Маєток 'солодкої парочки' Пехов-Софієнко може стати другим Межигір'ям

Рейдерські схеми, земельні афери, привласнення дорогих авто та захоплення прибережної смуги озера на Лівому березі Києва зробили імена Лесі Софієнко та Володимира Пехова відомими на всю Україну. "Використовуєш схеми незаконного збагачення? Будь готовий за них відповідати перед законом", – впевнені правозахисники. Зокрема, розкішний маєток пари може повторити долю палацу Януковича.

Відповідно до даних публічної кадастрової карти, хороми розташовані на землі, яка не належить скандальній родині. Одна з ділянок взагалі перебуває у комунальній власності. А там, де мав би бути прохід до води, за фактом – стоїть приватний будинок. За підрахунками активістів, захоплена ділянка сягає 10 соток землі, які коштуватимуть тут, щонайменше, 2 млн 700 тис. грн.  Подробиці цієї справи вже вивчають у поліції. 

Маєток ''солодкої парочки'' Пехов-Софієнко може стати другим Межигір'ям

Після того, як активісти ГО «Стоп Корупції» звернулись до правоохоронних органів, було відкрито кримінальне провадження і встановлено, що частина земельної ділянки незаконно захоплена Лесею Софієнко і є власністю територіальної громади міста Києва. «В результаті досудового розслідування сподіваємось, що земельна ділянка буде повернута територіальній громаді міста Києва, і надалі там буде створений реабілітаційний центр для учасників та бійців АТО», – резюмує правозахисник Роман Литвин. 

Маєток ''солодкої парочки'' Пехов-Софієнко може стати другим Межигір'ям

Звісно, це поки плани. Втім, повернути землю у комунальну власність і створити тут реабілітаційний центр – цілком реально. Зазначимо, що в Україні такі випадки є. Найяскравіший приклад – палац «Межигір’я» екс-президента-втікача Януковича.

Подробиці гучної історії – у власному розслідуванні «СтопКору».  

https://youtu.be/txTMcbKWea4

Другие новости