ПоддержатьУкраїнська

Активісти "СтопКору" закликали мера Дніпра завадити дерибану "Парку ракет" у центрі міста

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'СтопКору' закликали мера Дніпра завадити дерибану 'Парку ракет' у центрі міста

Активісти «СтопКору» звернулися до міського голови Дніпра Бориса Філатова після численних скарг мешканців міста в офіс проекту. Зауважимо, у Дніпрі було розроблено, організовано та розпочато реалізацію схеми привласнення нерухомого майна у центрі міста, відомого як «Парк ракет». Нерухомість із прилеглою земельною ділянкою знаходиться в комунальній власності Дніпровської облради (ДОР) і оцінюється у 3-5 млн $ США. 

Активісти ''СтопКору'' закликали мера Дніпра завадити дерибану ''Парку ракет'' у центрі міста

«Нами проводиться  журналістське розслідування щодо спроб привласнення нерухомого майна і земельної ділянки у центрі міста Дніпро для їх подальшої забудови, що може призвести до нанесення безповоротної шкоди історико-архітектурного ансамблю центру міста Дніпро.

Так, службовими особами Дніпропетровської обласної ради та засновниками громадської організації (за участю народного депутата України Денисенка А.В.) було розроблено, організовано та розпочато реалізацію схеми привласнення нерухомого майна у центрі міста Дніпро, що знаходиться в комунальній власності Дніпровської облради (ДОР) та земельної ділянки ринковою вартістю 3-5 млн. $ США.

У парковій зоні в центрі м. Дніпро, поруч із Дніпропетровською обласною радою, Дніпропетровською ОДА та «Сквером Героїв», на території 0.30 га (3.000 кв.м.) розташований виставковий комплекс «Парк ракет», який знаходився в комунальній власності Дніпропетровської облради та був закріплений на праві оперативного управління за комунальною установою «Адміністративне управління» облради.

Активісти ''СтопКору'' закликали мера Дніпра завадити дерибану ''Парку ракет'' у центрі міста

З метою привласнення вказаної землі та нерухомості в «Парку Ракет»,  засновники ГО «ЦСТ «Інфопростір», увійшовши у злочинну змову з головою облради Г. Пригуновим та заступником С. Олійником і за їх допомогою розпочали реалізацію корупційного плану», – повідомляють у «СтопКорі».

Активісти закликають очільника Дніпра надати інформацію про відповідність інтересам громади міста рішень ДОР, якими в центрі міста за безцінь надано у користування ГО «ЦСТ «Інфо-Простір» з подальшою приватизацією громадську будівлю. Звернутись до правоохоронних органів та суду щодо фактів порушення законодавства в ході надання нерухомого майна в оренду ГО «ЦСТ «Інфо-Простір», яке спричиняє збитки громадам Дніпропетровської області та міста Дніпро та прямо зачіпає інтереси міста Дніпро.

А також розглянути можливість заперечити в судовому порядку факт незаконного надання в оренду ГО «ЦСТ «Інфо-Простір» будівлі виставкового центру та ініціювати обернення даного майна у власність або підпорядкування Дніпровської міської ради як невіддільну частину архітектурного ансамблю центру м. Дніпро, що належить громаді міста.

Другие новости