ПоддержатьУкраїнська

Масові затримання "податківців" Януковича: Печерський суд відпустив кількох підозрюваних

StopCor
StopCor

StopCor

Масові затримання 'податківців' Януковича: Печерський суд відпустив кількох підозрюваних

24 травня Печерський районний суд Києва відпустив кількох екс-керівників регіональних податкових служб, затриманих під час масштабної антикорупційної операції.

Так, судді відпустили під особисте зобов'язання екс-начальника податкової інспекції Подільського району Києва Олексія Ярошенка, передає "Діалог.UA".

Колишній глава податкової інспекції у Святошинському районі Києва Юрій Мостіпан, як і його колега з Дарницької податкової адміністрації Юрій Кравченко, отримав право протягом п'яти днів внести заставу в сумі 1 мільйон гривень.

Колишній податківець Полтавської області Володимир Задорожний повинен надіти електронний браслет і оплатити 12 мільйонів застави, щоб вийти на свободу.

Рекордсменом за сумою застави став екс-керівник Луганської ОДА Олександр Антіпов. За його свободу суд запросив заставу в розмірі 15 мільйонів гривень.

Масові затримання ''податківців'' Януковича: Печерський суд відпустив кількох підозрюваних
Масові затримання ''податківців'' Януковича: Печерський суд відпустив кількох підозрюваних

В цілому 24 травня силовики після обшуків в 15 областях затримали 23 податківців часів Віктора Януковича. Серед тих, на кого наділи наручники, виявився і "смотрящий" за всім бізнесом втікача-олігарха Курченка чиновник з Харкова.

Другие новости