ПоддержатьУкраїнська

Мендель осоромилася під час інтерв'ю Зеленського в Токіо (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Мендель осоромилася під час інтерв'ю Зеленського в Токіо (відео)

Прес-секретар глави Української держави Володимира Зеленського Юлія Мендель осоромилася за спиною президента, коли одне з українських видань брало у нього інтерв'ю в Токіо. Відео інциденту показали в Мережі. 

Прес-секретар глави держави Володимира Зеленського Юлія Мендель відзначилася дивною поведінкою в Токіо, коли президент давав інтерв'ю одному з українських ЗМІ, представники якого прилетіли в Токіо, передає Діалог.UA.

Мендель неодноразово визирала з-за стіни в ході інтерв'ю і всім виглядом демонструвала, що розмову пора припиняти. Бесіда з журналістами тривала всього 12 хвилин, однак прес-секретар лідера українців майнула за його спиною не один раз, що не вдалося вирізати з відео.

https://www.facebook.com/fetisov.denys/videos/2512185222401750/

На конфуз звернула увагу журналістка Олеся Медведєва, висловившись про інцидент на своїй сторінці в Facebook. Вона написала, що Мендель під час бесіди глави держави з журналістами махала руками, листками, показувала жестами, що час завершити бесіду, вступаючи непрофесійно.

За її словами, поведінка Мендель – це найгірший приклад взаємодії прес-працівника з політиком.

Другие новости

Военный учет изменится с 1 октября: призовут ли женщин на военную службу?

Военный учет изменится с 1 октября: призовут ли женщин на военную службу?

17 декабря вступил в силу приказ Министерства обороны "Об утверждении Перечня специальностей и/или профессий, родственных соответствующим военно-учетным специальностям, после получения которых женщины берутся на военный учет"