ПоддержатьУкраїнська

Мера Гайворона, що на Кіровоградщині, відпустили під заставу

StopCor
StopCor

StopCor

Мера Гайворона, що на Кіровоградщині, відпустили під заставу

Міського голову Гайворона Романа Волуйка, якого затримали на хабарі, відпустили під заставу в сумі 400 тисяч гривень.

Про це пише Depo.Кіровоград з посиланням на "КП".

Таке рішення прийняв один із судів Одеси вчора, 19 травня, повідомили "КП" власні джерела у міській раді. Тим часом вдалося з'ясувати деталі справи.

Гроші мер вимагав за виділення двох земельних ділянок у межах міста. Свою допомогу, за версією Нацполіції, він оцінив у чотири тисячі доларів.

"У зв'язку з тим, що для громадянина це була завелика сума, міський голова погодився на одержання неправомірної вигоди частинами. У службовому кабінеті очільника міста й затримали", - повідомили "КП" у Нацполіції України.

У військовій прокуратурі Південного регіону тим часом повідомили, що насправді міський голова Гайворона вимагав не чотири, а п'ять тисяч доларів. І затримали його "на гарячому".

"Він запросив за виділення земельної ділянки від представника підприємства п'ять тисяч доларів. Під час одержання частини хабара в сумі дві тисячі доларів його затримали "на гарячому". Предмет неправомірної вигоди вилучено", - наголосили у військовій прокуратурі.

Гайворонські ж правоохоронці про затримання мера навіть не здогадувалися.

"Все, що ми знаємо, - це те, що написали у ЗМІ. Нам не повідомляли ні про проведення слідчих дій, ні про результати, ні про затримання…" - сказали у прес-службі Гайворонського відділення Голованівського відділку поліції.

На робочому місці Волуйко з дня затримання не з'являється. У приймальні міськради за шефа стоять горою і про затримання начальника вперто мовчать.

Нагадаємо, приватний підприємець Роман Волуйко став міським головою Гайворона за списками "Батьківщини" у жовтні 2015. За даними ЦВК, він набрав 33,1% голосів виборців.

"Батьківщину" в області очолює голова облради Олександр Чорноіваненко.

Волуйка затримали 17 травня.

Другие новости