ПоддержатьУкраїнська

Мертві тварини та масові звільнення: на Чернігівщині знищують державне агропідприємство

StopCor
StopCor

StopCor

Мертві тварини та масові звільнення: на Чернігівщині знищують державне агропідприємство

До Прилуцького відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» звернулися працівники ДП ДГ «Івківці». Вони розповіли моторошні подробиці мору худоби та безладу, який коїться у господарстві. Про це повідомив керівник Прилуцького відокремленого підрозділу організації Захар Близнюк.

 Селяни звернулись до ''Стоп корупції'' через знищення агропідприємства. Скріншот: СтопКор

Трупи корів, екскременти, бруд і сморід. Небайдужий співробітник ДП ДГ «Івківці» зняв безлад у ДР ДГ «Івківці» на відео. Та очільнику підприємства одразу ж доповіли — і працівника звільнили.

Моторошні кадри антикорупціонер Захар Близнюк оприлюднив на своєму ютуб-каналі.

https://youtu.be/u04q_Viy9_k

Активіст зазначив, що раніше відбулося рейдерське захоплення урожаю Державного підприємства «Дослідне господарство «Івківці». За словами співробітників господарства, нові керманичі  фактично знищують худобу та підприємство загалом.

 Рейдерство на Чернігівщині. Скріншот: СтопКор

Близнюк зустрівся з місцевими жителями та записав на відео їхні свідчення про те, що наразі відбувається у господарстві. На зустріч зі стопкорівцем прийшли з півтора десятка місцевих жителів.

«Там дійсно безлад. Корови в жахливому стані. У сараях — гівно. Їх там блохи заїдають. Корови помирають прямо на цій фермі. Там їх тягають трактором. Трупи розділують і забирають, я так зрозумів, на наш ринок центральний», - розповідає чоловік, який 1.5 року пропрацював охоронцем на фермі.

Люди розповіли про те, що очільник підприємства вивіз здорових корів у невідомому напрямку, а замість них завіз хвору худобу, яка помирає ледь не щодня та інфікує здорових корів. Керманичі не здатні організувати навіть вивезення екскрементів.

 Скріншот: СтопКор

Місцеві жителі на камеру повідомили:  здорових корів, які були тельними, забирали на м’ясо. Натомість привозили хвору худобу. Також люди констатують: якість молока на фермі значно погіршилася, бо годують тварин «хімією».

Жителі Івківців скаржаться на те, що нове керівництво підприємства масово звільняє місцевих жителів, натомість приймає на роботу приїжджих.

«Раніше працювали 123 людини. Стабільність була», - розповідають івківчани.

Люди кажуть: розуміють, що дуже скоро в селі не буде ферми, а в них не буде роботи. Мовляв,  очільники господарства роблять усе для того, щоб довести господарство до банкрутства та роздерибанити землю - розпаювати землі державного підприємства по 2 га на своїх людей та на бомжів, які у той же день продадуть землю «потрібним» землевласникам.

Івківчани подякували представнику «Стоп корупції» в регіоні Захару Близнюку за підтримку та висвітлення ситуації. Антикорупціонер пообіцяв і надалі висвітлювати ситуацію.

Зазначимо, Близнюк в одному з розслідувань розповів про справжній терор на Чернігівщині. Улітку 2020 року в Талалаївському районі охоронець агрохолдингу розстріляв працівника цього ж підприємства. Інцидент стався поблизу поля ТОВ «Обрій» під час збору врожаю.

Другие новости