ПоддержатьУкраїнська

Міністр Данилюк прокоментував подання Гройсмана щодо його звільнення

StopCor
StopCor

StopCor

Міністр Данилюк прокоментував подання Гройсмана щодо його звільнення

Міністр фінансів України Олександр Данилюк стверджує, що на нього чиниться колосальний тиск. За словами чиновника, його поставили перед вибором: брати участь у корупційних схемах або піти.

6 червня прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради на звільнення з посади Міністра фінансів Олександра Данилюка. Згодом такий крок підтримав Кабінет міністрів, який відповідний документ вніс на розгляд Верховної Ради, повідомляє інтернет-видання "24".

Олександр Данилюк своєю чергою прокоментував таке рішення уряду. Як написав чиновник на своїй сторінці у Facebook, на нього уже упродовж року чиниться колосальний тиск.

"Від мене вимагають підтримати програму "Субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів". У перекладі на людську мову, це – роздача грошей на проекти депутатів-мажоритарників. Це політична корупція, у народі – "гречка", – зауважив посадовець.

За словами міністра фінансів, його поставили перед вибором: піти у відставку або стати співучасником.

"Я країною не торгую. Вимагаю жорсткого дотримання регламенту – надати мені слово з трибуни парламенту перед голосуванням", – наголосив Данилюк.

Додамо, наприкінці квітня виник скандал, що нібито міністр фінансів Данилюк таємно купив квартиру у Лондоні за майже 30 мільйонів гривень. Згодом посадовець спростував усі обвинувачення.

Другие новости