ПоддержатьУкраїнська

Окупанти обстріляли Широкине, Мар'їнку та Павлопіль

StopCor
StopCor

StopCor

Окупанти обстріляли Широкине, Мар'їнку та Павлопіль

Окупанти почали посилювати заходи з приховування перебування російських громадян у складі підрозділів окупаційних військ. Українська розвідка зафіксувала, що найманцям оформлюють паспорти "ДНР" та "ЛНР", а документ із російським громадянством вилучають. 

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення речника Міноборони України Олександра Мотузяника.

Стало відомо, що з опівночі бойовики тричі відкривали прицільний вогонь по позиціях українських військ. Разом із цим окупанти продовжують обстрілювати житлові будинки мирного населення.

"Ворожі вогневі провокації із застосуванням піхотної зброї відбулися здебільшого на Донецькому напрямку в районі Широкиного, Мар’їнки, Павлополя. За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування активізувало заходи щодо залучення громадян РФ для поповнення особовим складом з’єднань і частин т. зв. 1 і 2 АК. При цьому, т. зв. місцеві «органи державної безпеки» спільно з представниками ФСБ РФ посилюють заходи з приховування перебування російських громадян у складі підрозділів окупаційних військ. Російським найманцям оформлюються паспорти т. зв. "ДНР/ЛНР", а документи, які підтверджують громадянство РФ вилучаються", – розповів Мотузяник.

Додав, що українські військові зафіксували на Маріупольському напрямку прибуття так званих "козаків Приазовського козачого війська" для посилення військ окупантів. Більшість із них самовільно залишають місця тимчасового базування при загрозі залучення до активних бойових дій.

До слова, днями на Донбасі українські військові виявили та знищили БПЛА російських бойовиків, завдяки якому окупанти розвідували територію.

Нагадаємо, команда учасників АТО вирушає до Шотландії. Військові українці вперше братимуть участь у Марш Кидку «Cateran Yomp — 2018».

Другие новости