ПоддержатьУкраїнська

"Миротворець" додав у свою базу новообраного прем'єра РФ

StopCor
StopCor

StopCor

'Миротворець' додав у свою базу новообраного прем'єра РФ

Михайло Мішустін, якого Путін призначив прем'єр-міністром Росії, потрапив до бази сайту "Миротворець".

"Російський окупант. Замах на суверенітет і територіальну цілісність України. Свідоме порушення Державного кордону України з метою проникнення в захоплений російськими окупантами Крим", - повідомляє "Миротворець", передає "UNN".

Так, за даними з сайту, 29 липня 2015 року тодішній глава ФНС Росії Михайло Мішустін відвідав податкову інспекцію у Ялті, після чого провів нараду з керівниками територіальних податкових органів Кримського федерального округу. Він заявив, що інтеграція податкових органів Республіки Крим в систему ФНС Росії пройшла успішно.

На сайті "Миротворця" зазначається, що Мішустін веде розкішний спосіб життя і приховує його. Зокрема, володіє нерухомістю вартістю в кілька сотень мільйонів рублів на Рубльово-Успенському шосе.

Також повідомляється, що Михайло і Владлена Мішустіни стали власниками особняка на Ніколіній горі у котеджному селищі Коттон Вей в 2001 році - тоді Мішустін був ще заступником міністра з податків і зборів. Площа будинку становить майже 900 "квадратів". Площа ділянки, на якій розташований особняк, становить 5,5 тис. кв. метрів. Подібна ділянка з будинком такої ж площі в цьому селищі оцінюється майже в 600 мільйонів рублів. При цьому зазначено, що Мішустін приховує елітну землю на Рубльовці від державного реєстру - "вона записана на РФ".

Другие новости