ПоддержатьУкраїнська

Москаль: відокремлення Закарпаття від України – вигадки журналістів

StopCor
StopCor

StopCor

Москаль: відокремлення Закарпаття від України – вигадки журналістів

Закарпатська область не може бути відокремлена від України, вважає голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. За його словами, подібні заяви – журналістські вигадки заради сенсаційних матеріалів.

Москаль: відокремлення Закарпаття від України – вигадки журналістів

"Ніколи, ніколи. Та ну! Це казки, байки. Ви знаєте, є дуже багато журналістів, яким треба якісь сенсації. "Москаль вже спік хліб". У той рік ми взяли перше місце по внутрішньому туризму. 36% всіх, хто відпочивав в Україні, відпочивали у нас. Перегнали Львівську і знамениту Івано-Франківської області. І ось я купую вишитий рушник, і журналістка одна мені каже: "Це ви щоб мадярів зустрічати купили?".

Ну, знаєте, такого не буде. По-перше, вони є членами Євросоюзу, вони члени НАТО. По-друге, там помірне керівництво. Які вони там мають відносини з Путіним – це чисто економічні. Закарпатській області потрібна будь-яка допомога – вночі зателефонуйте,  все буде з Угорщини", – розповів Москаль.

Як повідомлялося, в березні віце-прем'єр Угорщини Жолт Шемьен заявив, що інтереси угорців, які проживають за кордоном, будуть захищені, якщо етнічні угорські партії будуть представлені в місцевих парламентах. За його словами, етнічні угорські партії не тільки повинні піклуватися про представлення інтересів місцевої угорської громади, але також несуть відповідальність перед усією нацією. І згадав "Союз угорців Воєводини" в Сербії як приклад етнічної угорської партії, яка повністю відповідає цьому критерію.

Нагадаємо, угорський політик ще в 2014 році зазначав, що "кожна нація повинна виробити власну концепцію автономії. Жителі Воєводини й Закарпатської України повинні діяти в такому ж напрямку".

Другие новости

ДБР сообщило о подозрении четырем таможенникам, незаконно 'продолжившим' беспошлинный ввоз автомобилей

ДБР сообщило о подозрении четырем таможенникам, незаконно "продолжившим" беспошлинный ввоз автомобилей

Государственное бюро расследований продолжает системную работу по противодействию злоупотреблениям на таможне, которые в условиях военного времени являются не только морально недопустимыми, но и наносят значительный экономический ущерб государству