ПоддержатьУкраїнська

Мустафа Джемілєв отримав визначну державну нагороду

StopCor
StopCor

StopCor

Мустафа Джемілєв отримав визначну державну нагороду

Петро Порошенко привітав Мустафу Джемілєва з 75-річчям та вручив йому Орден Свободи. Український лідер нагадав про заслуги екс-лідера кримськотатарського народу.

Новину передає "Преса України".

Вчора, 13 листопада, президент України Петро Порошенко вручив екс-лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву "Орден Свободи". Як відомо, вчора у Джемілєва був день народження. Йому виповнилось 75 років.

Мустафа Джемілєв отримав визначну державну нагороду

У прес-службі Глави держави зазначили, що вручення нагороди відбулось "в знак визнання його важливої ролі в повернення Криму і звільнення політичних в'язнів Кремля".

"Мустафа Джемілєв - справжній герой кримськотатарського й українського народу. Його внесок в боротьбу за утвердження цінностей демократії та свободи є неоціненним", – зазначив Порошенко у промові.

Нагадаємо, Мустафа Джемілєв був головою Меджлісу кримськотатарського народу в 1991-2013 роках. Під час анексії Криму РФ Росією він підтримав територіальну цілісність української держави.

Довідка: Орден Свободи – державна нагорода, яку вручають громадянам за видатні та особливі заслуги в утвердженні суверенітету та незалежності України, консолідації українського суспільства, розвитку демократії, соціально-економічних і політичних реформ, відстоюванні конституційних прав і свобод людини та громадянина.

Другие новости