ПоддержатьУкраїнська

Бухгалтер Київської філії "Центру сертифікації насіння" напала на знімальну групу "Стоп Корупції" (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

Бухгалтер Київської філії 'Центру сертифікації насіння' напала на знімальну групу 'Стоп Корупції' (ВІДЕО)

В рамках рейду "СтопКору" філіями "Центру сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" активісти завітали до міста Березань, аби отримати коментар від директора Київської філії Юрія Пархоменка.

У робочий час на місці керівника не було. Натомість бухгалтер установи намагалась вибити з рук оператора камеру, щоб не відповідати на пряме питання журналістів щодо хабарів від філій ЦСЕНСМ гендиректору підприємства Роману Карпляку.

Бухгалтер Київської філії ''Центру сертифікації насіння'' напала на знімальну групу ''Стоп Корупції'' (ВІДЕО)

Крім того активісти виявили, що на території держпідприємства незаконно знаходиться Баришевська зернова компанія, яка не сплачує орендну плату та може бути напряму пов’язана з Юрієм Пархоменком.

Щодо цього питання ми зателефонували йому особисто. Якою була реакція директора та чи дійсно він був під впливом невідомої речовини під час телефонної розмови з журналістами – дивіться в сюжеті.

https://www.youtube.com/watch?v=0FfQ0BfSKRU&feature=youtu.be

Також, "СтопКор" провів мирну акцію протесту аби донести до громадськості суть корупційної діяльності директора підприємства.

Бухгалтер Київської філії ''Центру сертифікації насіння'' напала на знімальну групу ''Стоп Корупції'' (ВІДЕО)

Нагадаємо, що "СтопКор" проводить рейд філіями "Центру сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу" для того, щоб довести, що в установі процвітають корупція й хабарництво.

Подробиці про візит до чернігівської філії читайте в матеріалі: "Директор чернігівської філії "Центру сертифікації насіння" намагався викрасти посвідчення журналіста "Стоп Корупції" (ВІДЕО)".

Другие новости